O nas

erisk.pl to nowoczesny portal ubezpieczeniowy,  który zapewni Klientom możliwość ubezpieczenia swojego życia, zdrowia, majątku w najniższych cenach, a także otoczyć ich opieką przez cały okres trwania ochrony ubezpieczeniowej.

Nasze działania wspierane są przez najlepszych specjalistów branży ubezpieczeń, działania te realizowane są w oparciu o indywidualne potrzeby naszych Klientów. Swoimi działaniami pragniemy również zwiększyć świadomość i wiedzę ubezpieczeniową naszych Klientów  poprzez bieżące wspieranie i informowanie o przysługujących im prawach i obowiązkach wynikających z umów ubezpieczeń.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży jesteśmy wiarygodną multiagencją, służącą swoim Klientom profesjonalnym i merytorycznym doradztwem w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, mienia, a także ubezpieczeń życia i zdrowia.

Tym, co nas wyróżnia, są nowoczesne rozwiązania informatyczne, pozwalające w bezpieczny i szybki sposób dokonać zakupu produktów ubezpieczeniowych.

Szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych oraz zdobyte zaufanie sprawia, iż w chwili obecnej obsługujemy z owodzeniem kilkadziesiąt tysięcy Klientów, którzy powierzyli nam bezpieczeństwo własne, swoich najbliższych oraz swojego majątku.

";